12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!

BEZDRÁTOVÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM


Bezdrátový zabezpečovací systém reaguje na vloupání, požár, únik plynu, tísňový signál od uživatele, pokus o sabotáž atd. Podle nastalé situace varuje místně, předává hlasově poplachovou zprávu po telefonu, umí komunikovat s pultem centrální ochrany hlídací agentury či policie, může vyslat zprávu na Pager nebo textovou zprávu na mobilní telefon prostřednictvím SMS serveru Jablotronu. Pro svou spolehlivou funkci užívá nejmodernější metody digitálního zpracování signálu a bezdrátového přenosu informací. Výrobek splňuje přísné požadavky mezinárodních norem, včetně pravidelné kontroly připravenosti jeho jednotlivých částí. Systém vyrábí česká firma Jablotron certifikovaná dle norem ISO 9001. Kromě pětileté záruky získáte s výrobkem i jistotu spolehlivého servisu a poradenství.


Více informací a technické parametry najdete na adrese www.jablotron.cz


OASiS - Domovní zabezpečovací systém  • Umí hlídat dům proti vloupání a požáru, může řídit přístup (ovládáním dveřních zámků) a dokáže ovládat spotřebiče (topení, osvětlení apod.).
  • Prvky napájí lithiové baterie (životnost 3 roky) a komunikují bezdrátově až na kilometrovou vzdálenost (v pásmu 868MHz, spojení se kontroluje každých 9 minut). Vstupní a výstupní svorky umožňují připojit drátové periferie.
  • Oasis lze ovládat až 50-ti číselnými kódy, 50-ti přístupovými kartami a dálkovými ovládači. Vzdáleně lze systém řídit mobilním telefonem nebo z Internetu.
  • Události Oasis oznamuje na mobilní telefon (hlasem nebo SMS) a může je také předávat na pult centrální ochrany.
  • Montáž nevyžaduje kabely (je šetrná k interiéru) a montér může provádět kontrolu a změny nastavení na dálku (systém mu automatický hlásí případný požadavek údržby - např. vybité baterie, poruchu sítě apod.).
  • Instalovat lze úplný domovní systém, ale třeba také jen bezdrátový zvonek, dálkové ovládání garážových vrat, automatické zapínání světel či ventilátoru, bezdrátový termostat topení apod.

Více informací a technické parametry najdete na adrese www.jablotron.cz/oasis/

OKO 1 – víc než alarm


Kromě hlídání Vám umožní prostřednictvím sítě GSM telefonovat, posílat SMS či připojit počítač k internetu. Telefonem lze systém kontrolovat a zapínat. Ovládat můžete i další spotřebiče jako topení, ventilaci aj. Prvky spolu komunikují bezdrátově, takže instalace je rychlá a šetrná k interiéru. Hlídat Vás může až 32 snímačů reagujících na otevření dveří a oken, pohyb osob, rozbití skla, kouř apod. Váš domov střeží 24 hodin denně pult centrální ochrany a jeho operátor okamžitě reaguje na zprávy ze systému.


Více informací a technické parametry najdete na adrese www.oko1.cz