12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!12812 návštěv!


KOMPLETNÍ MONTÁŽE - SERVIS - MALOOBCHOD - VELKOOBCHOD


CENTRÁLNÍ VYSAVAČE

Centrální vysávací systém je vhodný pro všechny druhy bytů a domů, pro novostavby i objekty již obývané.
Plánujete-li nový byt nebo dům, počítejte s instalací centrálního vysávání již během výstavby. To Vám umožní plně využít všech výhod tohoto systému.
Výkonné agregáty průmyslové kvality umožňují využití centrálních vysávacích systémů i v průmyslových a komerčních objektech jako jsou banky, hotely a restaurace, laboratoře, školy nebo obchody.

Základem centrálního vysávacího systému (dále jen CVS) je sací jednotka. Je to pevně zabudované kompaktní zařízení s dimenzovanou konstrukcí zaručující dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost celého systému. Tato jednotka je umístěna v technickém zázemí objektu a potrubním rozvodem je spojena s jednotlivými hadicovými vstupy. Oddělení prachu a nečistot je provedeno cyklónovým způsobem v prachovém kontejneru sací jednotky, odloučený prach padá do velkokapacitního prachového zásobníku, který vyžaduje pouze občasné vysypání. Spouštění sací jednotky se provádí zasunutím hadice do zásuvky, nebo sepnutím spínače na konci hadice – ovládací napětí je 24 V. Provoz celého zařízení je prokazatelně úspornější a hygieničtější než provoz klasických vysavačů. Kromě nízkého elektrického příkonu sacích jednotek při docílení špičkových sacích parametrů odpadá výměna a běžná údržba filtrů.

Filtr sací jednotky je vyroben ze speciální tkaniny Herculon Polypropylene Micro-Fiber s propustností 0,1 mikronu, s účinností 97,5%, nemačkavý, lze jej prát a sušit v pračce a sušičce, aniž by došlo k jeho snížení filtrační schopnosti. Pročištěný vzduch je navíc vyfukován mimo objekt.

Sání vody, mokré špíny a velkých nečistot umožňuje předřazený separátor. Tento separátor zvyšuje velkou životnost tohoto systému, protože do systému se nedostává voda a nedochází k rozmnožování mikroorganismů, což splňuje z hygienického hlediska ty nejvyšší nároky.

Centrální vysavače jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných součástí. To zaručuje dlouhodobý provoz bez oprav při minimálních nárocích na údržbu. Náročné zkušební a zátěžové testy prokázaly, že centrální vysavač Vám za normálního provozu bude spolehlivě sloužit 25 až 30 let.

Elektromotory, výhradně od firmy AMETEK Lamb Electric, jsou chlazeny samostatným vzduchovým okruhem, takže nedochází k usazování zbytkových prachových částic na vinutí motoru.

 

Výhody:

vysoký sací výkon, min. 400W aerodynamického výkonu pro kvalitní vysávání a bezproblémovou funkci turboklepačů poháněných nasávaným vzduchem
dokonalé zbavení místností prachu včetně mikročástic a alergenů
jednoduchá manipulace a obsluha (bez přenášení agregátu)
velmi dlouhá životnost zařízení, minimálně 25-30 let
minimální nároky na údržbu, velká kapacita prachového zásobníku až 36 litrů snižuje četnost vyprazdňování na 2x ročně
odpadají další finanční náklady za nákup a výměnu drahých sáčků
bezpečný provoz (nízkonapěťové ovládání 24 V)
suchá i mokrá cesta vysávání
hliníková nádrž a kryt motoru (nerezaví ani se při pádu nerozbije)
velmi kvalitní filtr - není potřeba jej měnit, je možnost jeho praní, sušení a účinnost zůstává stejná


Více informací a technické parametry sacích jednotek najdete na adrese www.cyclovac.czZásuvky:


Řada Element

Řada Time


Příslušenství:

Cyclovac E100

Cyclovac E101

Cyclovac E310